Kendi Yeşilinizde Size Özel Bir Yaşam Biçimi
Size Şehrin Doğusunda Güneşin Batışını İzletecek Bir Manzara
Bir İnsan Daha Başka Ne İsteyebilir Ki...
Var mısınız her şeyin mümkün olduğu bir yerde yaşamaya....
Çanakkale Modern’le hayatınızda yepyeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? İçinde keyif, mutluluk, güven, huzur, yatırım ve daha pek çok şeyin olduğu bir sayfa... Aynı zamanda düşlediğiniz her şeye yer verilmiş bir yaşam... Çanakkale'nin yeni yükselen merkezinde bir ailenin sahip olmak istediği her şeyi bulabileceği bir yaşam...

Çocuklarınızın keyifle oynayabileceği bir oyun alanları, dilediğiniz an spor yapabileceğiniz spor kompleksleri, yüzme keyfini doyasıya yaşayabileceğiniz havuzu ve kendinizi her an güvende hissedeceğiniz güvenlik sistemi…

Haydi, ne duruyorsunuz? Çanakkale Modern’nin ayrıcalıklı yaşamında hemen yerinizi alın!

Havuz
Siteye ait havuz,C ve E blokların altında ve kapalı olarak planlanmıştır.
Açık havuzdan çok,siz site sakinlerinin kapalı havuzu daha konforlu bulacağından hareketle tasarlanmıştır.
Etrafında vakit geçirebileceğiniz,yüzebileceğiniz ve çocuk havuzunda çocuklarınızla eğlenebileceğiniz muhteşem bir oyun alanı sizleri bekliyor.
TERAS
Yaklaşık 2000 m2 den oluşan yapı teraslarının tamamı,site sakinlerinin kullanımına açılmıştır.
Profesyonel çözümler ile sağlanan ısı ve yalıtımı sayesinde,yapı ile iletişimi kesilmiş olan bu teraslar,sentetik dokulu ürünler ile kaplanarak,yürünebilir,dinlenilebilir,hatta spor yapılabilir hale getirilmiştir.
Ortak kullanım alanı ilan edilen teraslar,dekortif ve spor dinlenme bankları,kamelyaları,süs havuzları ile çok değerli vakit geçirebileceğiniz yerler haline getirilmiştir.
BAHÇE
Yaklaşık 2500 m2 alan,bahçe olarak ayrılmıştır.
Kameralarla kontrol edilen dış çevre duvarı ile çevrelenen bahçe,yürüme yolları ile düzenlenmiştir.
İç bahçe oturma alanları,kendine has peyzaj bitkileri ile tefriş edilen bölgeler dışındaki tüm alan,doğal çim ile çimlendirilmiştir.
Hoş vakit geçirebileceğiniz,güzel kokulu çiçeklerle ilgilenebileceğiniz bahçenin her bölgesi özel olarak tasarlanmıştır.
KAT OTOPARKI
Siteye ait orta bahçenin altı ve B-D blokların altı kapalı otopark alanı olarak tasarlanmıştır.
Size özel park yerinizin bulunduğu bu alan,güçlü taşıyıcı sistemi ve profesyonel yalıtımı ile,konutunuza büyük değer eklemektedir.
Kapalı otopark alanı, satış opsiyonu olarak projeye dahil edilmiş ve sizlerin beğenisine sunulmuştur.
ÇaNakkale Modern'de Doğanın Kokusunu İçinize Çekebileceksiniz!
Üstün Teras ve Bahçe Dizaynı
Peyzaj mimarlarımızın tasarladığı bahçelerimiz ve mühendislerimizin diyazn ettiği teraslarımız ile sizi doğadan koparmıyoruz. Üstelik çocuklarınız ilk adımlarını yemyeşil çimenlerde atmanın hazzını yaşayacak.
13.893,60 m2 net alan
2500 m2 alan bahçe
2000 m2 teras