DTRK Kimdir ?
Kurumsal
Dtrk, her zaman daha kaliteli, her zaman daha hızlı çözümler üretebilmek üzere kurulmuştur. Kurucularının gerek mesleki gerekse insani tecrübeleri, firmaya yön vermekte ve büyümeye yönelik hamlelerini planlamaktadır. Ana işi çelik konstrüksiyon imalat ve montajı olan firma,bölge dahilindeki önemli işletme ve yatırım gruplarına tedarik sağlamıştır ve halen sağlamaktadır. Dış kaynaklı yatırımcılarla olan temasları,bölge içinde ve dışında pek çok özel yatırımda aktif rol oynamasını sağlamaktadır.
Kendi markası olan idasteel ile, ağır çelik konut sistemleri üreterek halka arz ederken,iştiraki olduğu idaformel ile de, kullanıcılarını,üst düzey yapı ürünleri ile buluşturmaktadır. Son dönemde konut sektöründe görülen hızlı büyüme ve talep ile, teknik birikimini bu konuda değerlendrmeye karar vererek, Kayen homes markası ile nitelikli konut üretimine başlamıştır.
Dtrk,özgüveni,tecrübesi ve herkese karşı olan eşit ve adaletli duruşu ile, hem müşterilerine hem de çözüm ortaklarına güven telkin etmeye devam edecektir. DTRK’yı, vicdani değerleri yönetir, hiçbir zaman kendisini,müşterisinden önemli göremez. DTRK’yı,milli değerleri yönetir,hiçbir zaman,menfaatlerini,toplumsal değerlerinin önüne geçiremez. DTRK’yı,teknik değerleri yönetir, hiçbir zaman mühendislik doğrularının dışında hareket edemez.
Kurumsal
1972 yılında temelleri atılan ve uzun süre Çelik Konstrüksiyon İşleri ile iştigal eden firma,2008 yılından itibaren günümüzdeki formuna ulaşmıştır.

Özellikle Gökçeada’da yoğun olarak konut üretimi yapan ve 2011 yılından bu yana yaklaşık 500 daire teslimi gerçekleştirmiş olan DTRK,Çanakkale’de yaptığı butik projelerle il merkezindeki varlığını korumuştur.
Hemen hemen tüm ilçelerde devam eden çelik konstrüksiyon projeleri ile de hizmet üreten firma,Çelik sektöründeki birikimini İDASTEEL markası altında sürdürmektedir.

Deneyimli şantiye personeli,güçlü merkez ofis yapısı ve yıllardır edindiği tecrübe ile bütünleştirdiği Çanakkale Modern Projesi,Çanakkale’nin yeni cazibe merkezinde imal edilen en nitelikli konut projelerinden birisi olarak dikkat çekmektedir.

Politikamız
Kalite politikası,teknik iş tanımlarına uygun işler üretebilmek ve asla müşteri memnuniyetsizliğine müsade etmemek üzerine kuruludur.

Şeffaflığı,kolay ulaşılabilirliği ve müşterisi ile iç içe yaşaması,genel mütevaziliğinin sonucudur.
Her zaman yeniliğe dönük ve fikir üretimine açık olan algısı,sürekli olarak yeni projeler üretebilmesinin ana kaynağıdır.